تغيير شماره در تلگرام را چگونه انجام دهيم؟

تغيير شماره در تلگرام.jfif 

همانطور که مي دانيد تغيير در نحوه دسترسي به شماره تلفن مي تواند در بسياري از موارد کمک کننده باشد . اما گاهي امکان تغيير شماره تلفن در تلگرام و تغيير شماره اينستاگرام فراهم نبوده و ممکن است نياز داشته باشيد که شماره تلفن خود را عوض کنيد. در اين مطلب مي خواهيم به آموزش روش تغيير شماره تلفن و مشاهده آنلاين کد تغيير شماره در تلگرام مي پردازيم .

برنامه هاي کاربردي تلگرام

تلگرام از جمله برنامه هاي کاربردي پيام رسان در گوشي و کامپيوتر است . تلگرام علاوه بر اينکه امکان ارسال و دريافت پيام متني و تصويري را در اختيار کاربران قرار مي دهد ، امکان ساخت گروه ، کانال ، گروه کاري و غيره را نيز فراهم مي کند .

نحوه تغيير شماره در تلگرام

در تلگرام مي توان شماره تلفن خود را تغيير داده و مجددا آن را فعال کنيد . اما گاهي امکان تغيير شماره تلفن در تلگرام و تغيير شماره اينستاگرام ميسر نيست . براي تغيير شماره تلفن تلگرام کافي است با زدن روي آيکن سه نقطه در گوشه بالا و سمت راست صفحه وارد تلگرام شويد.

استفاده همزمان از چند دستگاه در تلگرام 

يکي از چيزهاي عالي در مورد برنامه پيام رسان تلگرام اين است که مي توانيد از آن در چندين دستگاه به طور همزمان استفاده کنيد. من همزمان از چندين دستگاه استفاده مي کنم و آن را بررسي مي کنم، از تلفن هاي اندرويد گرفته تا کروم بوک، مک و آيفون، و دوست دارم که بتوانم در هر کدام به تلگرام وارد شوم و با تغيير شماره در تلگرام و درست از همان جايي که کار را متوقف کردم ادامه دهم.

مشکل تغيير شماره تلفن تلگرام با اکانت و راه حل آن

اما اگر شماره تلفن مرتبط با اکانت تلگرام شما تغيير کند چه؟ جاي نگراني نيست! من به شما نشان خواهم داد که چگونه شماره تلفن خود را در تلگرام تغيير دهيد و سابقه چت، مخاطبين، پيام ها و رسانه هاي موجود خود را حفظ کنيد. بيا شروع کنيم. براي تغيير شماره تلفن در تلگرام و همينطور تغيير شماره اينستاگرام مي بايست تمامي موارد زير را انجام دهيد.

نحوه تغيير شماره تلفن در تلگرام و تغيير شماره اينستاگرام

تغيير شماره در اينستاگرام.jfif

اپليکيشن تلگرام را روي گوشي خود باز کنيد.

روي نماد منو (منوي همبرگر) در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنيد.

را ضربه بزنيد. Settings.Source 

براي تغيير شماره تلفن خود روي آن ضربه بزنيد.

شماره جديد را تايپ کنيد.

براي ذخيره روي علامت تيک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنيد.

شماره جديد را در برنامه پيامک خود از اعلاني که تلگرام براي شما ارسال مي کند تأييد کنيد.

اين فرآيند را در هر دستگاه ديگري که با اکانت تلگرام خود وارد شده ايد تکرار کنيد

توانايي انجام کارهايي مانند تغيير شماره تلفن در تلگرام و تغيير شماره اينستاگرام در حين حفظ اطلاعات شما يا شخصي سازي کامل و تغيير تم و تنظيمات چت در تلگرام تنها بخشي از دلايلي است که ما آن را يکي از بهترين برنامه هاي پيام رسان اندرويد مي دانيم. پيام‌هاي تلگرام امن هستند و در حالي که همه آنها به‌طور پيش‌فرض رمزگذاري نشده‌اند، مي‌توانيد اين ويژگي و همچنين ويژگي‌هاي متمرکز بر حريم خصوصي اضافي مانند امکان حذف پيام‌هاي ارسال‌شده براي شما و گيرنده را فعال کنيد. به راحتي مي توان فهميد که چرا بسياري از برنامه هاي پيام رسان ديگر به تلگرام تغيير مي کنند

سخن پاياني

اميدواريم که در اين مطلب توانسته باشيم که به شما در تغيير شماره تلفن در تلگرام و تغيير شماره اينستاگرام به شما کمک کرده باشيم. با رعايت و پياده سازي تمامي موارد گفته شده به راحتي مي توانيد به خواسته خود برسيد.

تغيير شماره تلفن در تلگرام و تغيير شماره اينستاگرام

تغيير شماره تلفن در تلگرام و تغيير شماره اينستاگرام

شماره ,تغيير ,تلگرام ,تلفن ,مي ,کنيد ,تغيير شماره ,شماره تلفن ,در تلگرام ,تلگرام و ,و تغيير ,تغيير شماره اينستاگرام ,ضربه بزنيد شماره ,براي تغيير شماره ,نحوه تغيير شماره

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بیا به سمت من آلفا 1 طراحی سایت بررسی‌های اقتصادی Berita Teknologi jwomal الان بخر تحویل بگیر ایفون و برو بچ نمایندگی تعمیرات اپل مطالب خبری تفریحی
دزدگ